SMBJ17CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ17CA-QH
JLCPCB Part #
C1980995
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 17V 1uA 21.8A@8/20us 22.1V 35.9V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS