SMBJ13CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ13CA-QH
JLCPCB Part #
C1980918
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 28A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS