SMAJ7.5CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ7.5CA
JLCPCB Part #
C3720831
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 31A 400W 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS