SMAJ220CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ220CA-Q
JLCPCB Part #
C3710186
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.1A 1uA 220V 246V 356V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS