SMAJ20A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ20A-Q
JLCPCB Part #
C3704212
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS