SMA6J78CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J78CA-Q
JLCPCB Part #
C1518464
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 126V 1uA 4.8A 600W 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS