SMA6J51A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J51A-Q
JLCPCB Part #
C1518366
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 600W 62.7V 7.3A 82.4V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS