SMA6J110A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J110A-Q
JLCPCB Part #
C1518414
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 177V 1uA 3.4A 600W TVS Unidirectional DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS