SMA6J10CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J10CA-Q
JLCPCB Part #
C1847822
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS