SMA6J100A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J100A
JLCPCB Part #
C3718004
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 3.7A 600W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS