SM8SF33A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SM8SF33A-Q
JLCPCB Part #
C3713382
Package
DFN-2(8.1x10.5)
Description
-55℃~+175℃ 10uA 131A 33V 36.7V 53.3V 7kW TVS Unidirectional DFN-2(8.1x10.5) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS