SM8SF24A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SM8SF24A-Q
JLCPCB Part #
C1977745
Package
DFN-2(8.1x10.5)
Description
-55℃~+175℃ 10uA 180A 24V 29.5V 38.9V 7kW TVS Unidirectional DFN-2(8.1x10.5) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS