SF-3812F1000T-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-3812F1000T-2
JLCPCB Part #
C6672195
Package
SMD,10.1x3.1mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、130A 10A SMD,10.1x3.1mm Disposable fuses ROHS