SF-2410SP100W-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-2410SP100W-2
JLCPCB Part #
C1972696
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.62 1A 2.5mm 250V 250V 50A、100A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS