SF-2410HI050T-2
MFR.Part #
SF-2410HI050T-2
JLCPCB Part #
C1972757
Package
SMD,6.1x2.6mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 500mA 50A SMD,6.1x2.6mm Disposable fuses ROHS