SF-2410HI0375T-2
MFR.Part #
SF-2410HI0375T-2
JLCPCB Part #
C3160698
Package
SMD,6.1x2.6mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 375mA 50A SMD,6.1x2.6mm Disposable fuses ROHS