SF-1206FP125-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-1206FP125-2
JLCPCB Part #
C3164585
Package
1206
Description
-20℃~+105℃ 1.25A 50A 63V 1206 Disposable fuses ROHS