SF-0603HI050F-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-0603HI050F-2
JLCPCB Part #
C1972750
Package
0603
Description
-55℃~+90℃ 13A、50A 35V 500mA 65V 0603 Disposable fuses ROHS