SDR7045-1R2M
MFR.Part #
SDR7045-1R2M
JLCPCB Part #
C2050933
Package
SMD,7x7mm
Description
1.2uH 22mΩ 3.8A 5A ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS