SDR7030-6R2M
MFR.Part #
SDR7030-6R2M
JLCPCB Part #
C2052451
Package
SMD,7x7mm
Description
1.65A 2A 58mΩ 6.2uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS