SDR7030-330M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR7030-330M
JLCPCB Part #
C1335968
Package
SMD,7x7mm
Description
230mΩ 33uH 850mA 900mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS