SDR7030-150M
MFR.Part #
SDR7030-150M
JLCPCB Part #
C1335980
Package
SMD,7x7mm
Description
1.2A 1.3A 115mΩ 15uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS