SDR6603-821M
MFR.Part #
SDR6603-821M
JLCPCB Part #
C6473153
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
100mA 12.6Ω 120mA 820uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS