SDR2207-390KL
MFR.Part #
SDR2207-390KL
JLCPCB Part #
C6216153
Package
SMD,22x15mm
Description
3.2A 39uH 5.2A 65mΩ ±10% SMD,22x15mm Power Inductors ROHS