SDR2207-270YL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR2207-270YL
JLCPCB Part #
C2046198
Package
SMD,15x22mm
Description
27uH 3.8A 43.5mΩ 6A ±15% SMD,15x22mm Power Inductors ROHS