SDR1307A-4R7M
MFR.Part #
SDR1307A-4R7M
JLCPCB Part #
C2050835
Package
SMD,13x13mm
Description
10mΩ 13A 4.7uH 7A AEC-Q200 ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS