SDR1307A-471K
MFR.Part #
SDR1307A-471K
JLCPCB Part #
C5746844
Package
SMD,13x13mm
Description
1.4A 470uH 720mΩ 900mA AEC-Q200 ±10% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS