SDR1307A-2R2M
MFR.Part #
SDR1307A-2R2M
JLCPCB Part #
C2050844
Package
SMD,13x13mm
Description
18A 2.2uH 6mΩ 9A AEC-Q200 ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS