SDR1307A-181K
MFR.Part #
SDR1307A-181K
JLCPCB Part #
C2051167
Package
SMD,13x13mm
Description
1.5A 180uH 2.3A 280mΩ AEC-Q200 ±10% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS