SDR1307A-180M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1307A-180M
JLCPCB Part #
C2050888
Package
SMD,13x13mm
Description
18uH 36mΩ 4.2A 7A AEC-Q200 ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS