SDR1307-820KL
MFR.Part #
SDR1307-820KL
JLCPCB Part #
C2041845
Package
SMD,13x13mm
Description
140mΩ 2.1A 3.2A 82uH ±10% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS