SDR1307-391KL
MFR.Part #
SDR1307-391KL
JLCPCB Part #
C1331925
Package
SMD,13x13mm
Description
1.5A 1A 390uH 600mΩ ±10% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS