SDR1307-180ML
MFR.Part #
SDR1307-180ML
JLCPCB Part #
C2041974
Package
SMD,13x13mm
Description
18uH 36mΩ 4.2A 7A ±20% SMD,13x13mm Power Inductors ROHS