SDR1305-330M
MFR.Part #
SDR1305-330M
JLCPCB Part #
C3224205
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
2.5A 2.6A 33uH 85mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS