SDR1030-2R7M
MFR.Part #
SDR1030-2R7M
JLCPCB Part #
C2050344
Package
SMD,10x10mm
Description
2.7uH 28mΩ 3A 4.2A ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS