SDR1006-102KL
MFR.Part #
SDR1006-102KL
JLCPCB Part #
C1329594
Package
SMD,9.8x9.8mm
Description
1mH 230mA 3.1Ω 530mA ±10% SMD,9.8x9.8mm Power Inductors ROHS