SDR1005-822KL
MFR.Part #
SDR1005-822KL
JLCPCB Part #
C1329959
Package
SMD,12.7x10mm
Description
110mA 120mA 34Ω 8.2mH ±10% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS