SDR1005-680KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR1005-680KL
JLCPCB Part #
C1329564
Package
SMD,12.7x10mm
Description
1.2A 1.4A 240mΩ 68uH ±10% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS