SDR0906-820KL
MFR.Part #
SDR0906-820KL
JLCPCB Part #
C6216127
Package
SMD,12.7x10mm
Description
1.3A 330mΩ 82uH 950mA ±10% SMD,12.7x10mm Power Inductors ROHS