SDR0906-681KL
MFR.Part #
SDR0906-681KL
JLCPCB Part #
C1335020
Package
SMD-8P,10.5x11mm
Description
2.4Ω 280mA 460mA 680uH ±10% SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS