SDR0906-122KL
MFR.Part #
SDR0906-122KL
JLCPCB Part #
C2051855
Package
SMD-8P,10.5x11mm
Description
1.2mH 200mA 280mA 4Ω ±10% SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS