SDR0805-472KL
MFR.Part #
SDR0805-472KL
JLCPCB Part #
C2041692
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
150mA 21Ω 4.7mH 80mA ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS