SDR0805-332KL
MFR.Part #
SDR0805-332KL
JLCPCB Part #
C2045163
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
100mA 16.5Ω 170mA 3.3mH ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS