SDR0805-330KL
MFR.Part #
SDR0805-330KL
JLCPCB Part #
C1329935
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.2A 1.9A 140mΩ 33uH ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS