SDR0805-122KL
MFR.Part #
SDR0805-122KL
JLCPCB Part #
C6999981
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.2mH 170mA 280mA 6.8Ω ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS