SDR0703-150KL
MFR.Part #
SDR0703-150KL
JLCPCB Part #
C3221561
Package
SMD,6.5x4.5mm
Description
1.12A 15uH 240mΩ 750mA ±10% SMD,6.5x4.5mm Power Inductors ROHS