SDR0703-102KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0703-102KL
JLCPCB Part #
C2042441
Package
SMD,4.5x6.5mm
Description
130mA 14.2Ω 1mH 80mA ±10% SMD,4.5x6.5mm Power Inductors ROHS