SDR0604-560KL
MFR.Part #
SDR0604-560KL
JLCPCB Part #
C2041916
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
420mΩ 56uH 680mA 900mA ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS