SDR0604-331KL
MFR.Part #
SDR0604-331KL
JLCPCB Part #
C3220961
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.25Ω 270mA 330uH 360mA ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS