SDR0604-221KL
MFR.Part #
SDR0604-221KL
JLCPCB Part #
C5359200
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.57Ω 220uH 350mA 440mA ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS